Transport zwoju stali

Dnia 13 stycznia 2023 roku w Hotelu Verte Warsaw Autograph Collection odbyła się uroczysta gala charytatywna na rzecz fundacji Rak’n’Roll. Wygraj życie! z udziałem zarządu spółki GLOB-TRANS ITIS. Podczas gali miała miejsce premiera i licytacja „Kalendarza Osobistości Biznesu” na rzecz osób z chorobą nowotworową. W kalendarzu tym na poszczególnych planszach pozowały znane postaci ze świata biznesu m.in. Pani Sylwia Duch-Przybyłko, prezes zarządu GLOB-TRANS ITIS. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza jest przekazywany na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj życie!

Zachęcamy do kupna tego pięknego kalendarza pod linkiem: https://allegro.pl/oferta/kalendarz-dla-fundacji-rak-n-roll-wygraj-zycie-13141696987

W wyniku przeprowadzonych czynności audytowych ustalono, że firma GLOB-TRANS ITIS spełnia warunki oraz wymagane kryteria zawarte w przepisach unijnego prawa celnego. Uzyskany po raz kolejny status AEO (Authorised Economic Operator) świadczy o tym, że firma zarządzana jest na wysokim poziomie i wszystkie zachodzące w niej procesy spełniają wymogi przepisów celnych i podatkowych. Status AEO potwierdza stabilność finansową spółki, właściwe zarządzanie bezpieczeństwem i ochroną m.in. z zakresów logistycznych czy informatycznych, a pracownicy posiadają wysokie kompetencje oraz kwalifikacje zawodowe niezbędne do wykonywania swoich czynności.

Po raz kolejny Jednostka Certyfikująca Systemy Zarządzania TÜV Rheinland stwierdziła, iż system zarządzania w Glob-Trans ITiS Sp. z o.o. Sp.k. jest zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015.

25 marca 2022 roku w Warszawie, odbyła się XV edycja konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards z udziałem znanych osobistości świata mediów i biznesu. Eleganckie wydarzenie swoją obecnością uświetniły gwiazdy polskiego show-biznesu, m.in. Magdalena Mołek, Edyta Górniak oraz Krzysztof Ibisz. Podczas gali odbyła się licytacja na rzecz opuszczonych dzieci z domów dziecka w Ukrainie – podopiecznych fundacji SOS Wioski Dziecięce.

Galę poprowadził Jacek Borkowski a gości powitała Elżbieta Jeznach – redaktor naczelna magazynu „Businesswoman & life”.

W tegorocznej edycji konkursu prezes zarządu firmy GLOB-TRANS ITiS Pani Sylwia Duch-Przybyłko otrzymała statuetkę w kategorii: Lider w transporcie międzynarodowym i spedycji.

Prezes Zarządu GLOB-TRANS ITIS Sylwia Duch-Bernaś wzięła udział w wspaniałej inicjatywie wspierającej Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.
Wyjątkowa publikacja „50 Osobistości Biznesu. Od serca dla serca”, w której Prezes Zarządu Sylwia Duch-Bernaś opowiedziała swoją historię, przyciągnęła wiele znanych nazwisk oraz osobistości świata biznesu. Premiera książki odbyła się w Warszawie, w pięknych wnętrzach Airport Hotel Okęcie i było to wyjątkowe spotkanie ludzi biznesu i show-biznesu. Podczas gali odbyły się licytacje wielu giftów, z których całkowity dochód został przekazany na rzecz Fundacji, zbierającej obecnie fundusze na dziecięce protezy serca.

Z przyjemnością informujemy, że na początku bieżącego roku zmienił się logotyp naszej firmy. Zmiana ta jest bardzo ważnym wydarzeniem w naszej działalności. To kolejny krok do dalszych zmian, umacniania dotychczasowych i budowania nowych relacji z otoczeniem oraz kontynuacja kierunku rozwoju firmy. O pozycję na rynku trzeba walczyć nie tylko, gdy jest źle, ale także gdy jest dobrze, ponieważ na szczyt trzeba umieć się nie tylko wdrapać, ale i utrzymać na nim.

Nowe logo będzie sukcesywnie zastępowało dotychczasowe na wszystkich nośnikach i materiałach związanych z firmą Glob-Trans ITiS. Zatem już niebawem znajdziecie je Państwo na naszej stronie internetowej, portalach społecznościowych, w dokumentach firmowych oraz nowych materiałach reklamowych i komunikacyjnych.

Mamy szczerą nadzieję, że nowe logo Glob-Trans ITiS spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i w przyjazny sposób będzie wizualizował zmiany jakie dokonały się w naszej firmie na przestrzeni lat.

Niezmiennie pozostajemy do Państwa dyspozycji.

W odpowiedzi na ograniczenia wprowadzone przez władze belgijskie, nasi kierowcy odbywający kursy do tego kraju, zostali wyposażeni w stosowne oświadczenia.

Rozwój firmy nie byłby możliwy, bez szczególnej dbałości o rozwój pracowników i podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych (o tym już wkrótce…), a także inwestycji w powiększanie floty samochodowej.  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów, w pierwszym kwartale bieżącego roku powiększyliśmy nasze zasoby o nowe ciągniki. Zakupiliśmy też nowoczesne naczepy KRONE, dzięki którym będziemy w stanie skrócić czas załadunku i rozładunku towaru.

Dzięki zwrotności nowych naczep jesteśmy w stanie dowieźć towar nie tylko do dużych miast, ale także na tereny, gdzie wymagane jest sprawne manewrowanie na ograniczonej przestrzeni.

Wiemy, że „czas to pieniądz”. Można użyć stwierdzenia, że w transporcie czas jest na „wagę złota”. Dlatego głęboko wierzymy, że nasze inwestycje wydatnie przyczynią się do optymalizacji czasu i terminowości dostaw, a w konsekwencji do satysfakcji naszych partnerów biznesowych.

Firma Glob-Trans ITiS była głównym sponsorem i zarazem fundatorem nagród podczas uroczystości, która odbyła się w sobotę 29 lutego, w Katedrze „Zarządzania Międzynarodowego” – Uniwersytetu Ekonomicznego.

Prezes Zarządu Glob-Trans ITiS – Sylwia Duch-Bernaś, wzięła udział w pożegnaniu Absolwentów kierunku Logistyka Międzynarodowa z rocznika 2020 (http://katzm.uek.krakow.pl/pozegnanie-absolwentow-2020).

W części oficjalnej uroczystości, w obecności władz i pracowników uczelni, nastąpiło wręczenie listów gratulacyjnych wszystkim absolwentom z rocznika 2020 oraz uhonorowanie tych najbardziej aktywnych i zaangażowanych.

Był to rocznik niezwykle aktywny, ambitny i produktywny, o czym świadczy chociażby fakt stworzenia przez studentów platformy internetowej, adresowanej do wszystkich pracowników i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, związanych z logistyką i zainteresowanych tym tematem.

Mamy nadzieję, że w przyszłości niektórzy z tegorocznych absolwentów zasilą szeregi naszej firmy…

Firma Glob-Trans ITiS z dniem 01.01.2016 zmieniła formę prawną na Sp. z o.o. Sp. k. Wiąże się to również z nadaniem nowego Numeru Identyfikacji Podatkowej, który obecnie brzmi 873 325 50 13. 

10/10