o nas

Jesteśmy operatorem logistycznym, zajmującym się przede wszystkim wewnątrzwspólnotową, międzynarodową i krajową spedycją oraz transportem ładunków całopojazdowych. Działamy na zasadach fair play, w pełnym porozumieniu z naszymi partnerami w zakresie realizowanych zleceń, zapewniając jednocześnie dyspozycyjność przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

profesjonalizm

W trosce o bezpieczeństwo każdego powierzonego nam ładunku i satysfakcję naszych klientów starannie doradzamy, a także dobieramy odpowiednio wyszkoloną grupę ludzi oraz najbardziej dopasowane do konkretnego zadania środki transportu.

jesteśmy wiarygodnym partnerem do współpracy i zawierania porozumień handlowych

doświadczenie

Dzięki wieloletnim kontaktom udało nam się stworzyć silną flotę, co pozwala nam efektywnie reagować na różnorakie zapotrzebowanie naszych kontrahentów w dowolnym rejonie globu, z zachowaniem pełnej terminowości odbiorów i dostaw. Specjalizujemy się głównie w transporcie papieru oraz sprzętu gospodarstwa domowego (AGD), ciągle poszerzając naszą flotę o kolejne naczepy typu Mega-BDE, joloda – specjalnie dostosowane do transportu tego typu ładunków. Naszymi kontrahentami są zatem zarówno duże fabryki z branży papierniczej, automotive, meblarskiej i AGD, jak i centra ich dystrybucji.

Certyfikaty